Betonové ploty

Dodáváme betonové ploty pro oplocení rodinných domků, zahrad nebo průmyslových areálů. Naše betonové ploty najdete nejen ve městech Jižní Moravy jakou jsou Hodonín, Břeclav, Znojmo, Kyjov, ale fakticky již po celé naší republice. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše realizace.

Betonové ploty jsou rychlou a cenově příznivou variantou oplocení. Jedná se o systém oplocení, který můžete mít hotový do několika málo dnů. Stačí si vybrat variantu a barevnou kombinaci betonového plotu a vše ostatní již zařídíme.

Vzory betonových plotů

Naše betonové ploty jsou vytvářený nejnovějšími technologiemi. Celý postup výroby betonových plotů je prováděn nově zrealizované výrobní hale. Tím, že jsme přímo výrobce betonových plotů, vytvoříme Vám vždy cenově zajímavou nabídku. Pro představu o cenách nahlédněte do našeho ceníku.

Výplně plotu

Nově jsme pro vás připravili moderní výplně plotu. Jedná se o velmi populární bezúdržbovou plastovou výplň v dekoru přírodního dřeva a designovou hliníkovou výplň.

 

Údržba betonových plotů

Betonové ploty jsou bezúdržbové a jsou vyrobeny ze stálobarevných materiálů, které nepodléhají korozi a nevyžadují žádnou pravidelnou péči. U betonových plotů odpadá obnovování nátěrů. Každopádně doporučujem provést aspoň nějakou povrchovou úpravu. Jelikož beton je nasákavý, a někdy umí nadělat mapy.

Betonový plot - vzor štípaný kámen

Betonové ploty - vzor štípaný kámen

Obrázek: Betonový plot - vzor štípaný kámen

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších betonových plotů, která vyrábíme. Imitace štípaného kamene je velmi realistická. Betonový plot lze vyrobit ve variantě:

  • Rovná deska - poslední betonová deska je rovná
  • Oblouk - poslední betonová deska je radiusová (do oblouku) výška 36 cm

Barevné vzory betonového plotu

  • Pískovec  
  • Břidlice
Jedná se o povrchovou úpravu (nástřik), která se provádí až po montáži. V případě požadavku jiného odstínu barvy je vše na domluvě. 

Betonový plot - vzor lámaný kámen

Betonové ploty - vzor lámaný kámen

Obrázek: Betonový plot - vzor lámaný kámen

Druhý nejčastěji vyráběný vzor betonového plotu. Plotové desky mají šířku 200 cm a vyrábíme je ve dvou výškách: 50 cm (vyšší desky) a 25 cm (nižší desky). Betonový plot lze vyrobit ve variantě:

  • Rovná deska - poslední betonová deska je rovná
  • Oblouk - poslední betonová deska je radiusová (do oblouku) - výška 36 cm

Barevné vzory betonového plotu

  • Pískovec
  • Břidlice
Jedná se o povrchovou úpravu (nástřik), která se provádí až po montáži. V případě požadavku jiného odstínu barvy je vše na domluvě.

Betonový plot - vzor cihličky

Betonové ploty - vzor cihličky

Obrázek: Betonový plot - vzor cihličky

Stále častěji používaný motiv cihliček je velmi elegantním způsobem řešení oplocení rodinného domku. U tohoto vzoru doporučujeme poslední panel vždy rovný, aby zůstala zachována imitace cihliček a také barevný vzor je fakticky dán dopředu - cihličky.

Oboustranný betonový plot - raznicový otisk

Oboustranné betonové ploty - raznicový otisk

Obrázek: Oboustranný betonový plot - raznicový otisk

Naší novinkou jsou oboustranné desky s raznicovým otiskem skládaného kamene. Tento raznicový otisk lze dát na desky se vzorekm štípaný kámen a lámaný kámen. Instalací oboustranné desky získáte dokonalý vzhled jak zvenku, tak i zevnitř vaší zahrady. 

Jaká je životnost betonových plotů?

Životnost je jednouz z největších předností betonových plotů. Pokud vám plot nikdo nezboří úmyslně, troufáme si říct, že takový betonový plot vám vydrží 30 i 40 let. A už vůbec se nemusíte bát, že by betonové ploty vyšly z módy. Díky přírodním motivům jsou betonové ploty oblíbeným typem oplocení i u novostaveb.

Kdo mi zajistí motnáž betonového plotu?

Nemusíte se ničeho obávat, betonový plot vám nejen vyrobíme, ale také dovezeme a namontujeme. Cena motnáže se odvíjí od složitosti terénu. Pokud si troufáte, jste zruční a chcete trochu ušetřit, sepsali jsme pro vás postup, jak správně provést montáž betonového plotu

Zaujal vás některý z našich plotů? Chcete zabezpečit váš pozemek moderním typem oplocení?

Nebo volejte 608 877 850
mapa
Copyright 2016 RS Beton s.r.o. Všechny práva vyhrazena
Vytvořila firma Cernet s.r.o. | informace o webové stránce